Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot, mis pärineb kolmandatelt osapooltelt ja palju muud.
NÕUSTUN
18 AASTAT KAUNEID JA ISIKUPÄRASEID KÖÖKE
Selle aja jooksul, alates aastast 2002, oleme valmistanud üle 7000 köögimööbli komplekti, mis on valminud algusest lõpuni meie enda poolt. Kliendid saavad meid usaldada, sest nendega koos koostame köögist 3D plaani ning kogu mööbel valmib siinsamas Eestis asuvas kaasaegse tehnoloogiaga tehases. Peale selle paigaldab mööbli seesama meister, kes selle tehases valmis teeb. Nii saame olla kindlad oma köökide kvaliteedis ja vastupidavuses.
Aastate jooksul oleme valmistanud üle seitsme tuhande köögimööbli komplekti, mistõttu oleme kindlad, et suudame ellu viia ka kõige keerulisemad köögimööbli ideed ja projektid. Köögimööblit valmistame tehases Eestis, kasutame selleks ainult kvaliteetseid, ökoloogiliselt puhtaid ja tervist mittekahjustavaid materjale ning kaasaegseid seadmeid ja tööriistu. Kindlustamaks, et saad meilt parima köögimööbli, teostame oma köögimööblile pidevalt kvaliteedikontrolli.

Ajaga on meil välja kujunenud hea koostöösuhe mitmete rahvusvaheliste partnerite ja tarnijatega. Kliendid kiidavad meie töötajate meeldivat suhtlusstiili, professionaalseid meistreid ja mõistlikke tähtaegu tellimuste täitmisel.

MIKS MEID VALIDA?
18 AASTAT KOGEMUST
Aastate jooksul oleme oma Eestis asuvas tehases valmistanud üle seitsme tuhande köögi, mistõttu on meil suur kogemus kui tahes keeruliste tellimuste täitmisel. Me kliendid hindavad meie ilusaid ja eritellimusel valminud kööke kõrgelt.
KOGENUD MEISTRID
Pakume Sulle täislahendust projekteerimisest paigalduseni. See tähendab, et meister, kes Sinu mööblit tehases tegema hakkab, paigaldab selle ise ka Sinu koju. Nii on kogu protsess professionaalsete meistrite käes ja vastutusel. See tagab köögi kvaliteedi kõikides selle valmimise etappides.
MÕISTLIKUD HINNAD
Kuna teeme eritellimusel valmivat köögimööblit, on meile iseäranis oluline, et saaksid just sellise köögi, mis vastab Sinu soovidele, vajadustele ja eelarvele. Seepärast võtame iga päringut tõsiselt ja soovime enne hinnapakkumise esitamist võimalikult palju lisainfot saada.
MEELDIV JA ASJALIK TEENINDUS
Oleme abivalmid ning meil on kiire ja asjalik teenindus. Seega tule meie esinduslikku salongi ja meie kogenud spetsialistid ja suurte teadmistega disainerid nõustavad Sind kõigis köögi valikuga seotud küsimustes, lahendades ka võimalikke probleeme.
PAINDLIKKUS
Eritellimusel köögi valmistamine on vastutusrikas töö – seal puuduvad standardid ja teinekord võib tegu olla üsna keerulise projektiga. Meiega koos leiad aga igale oma murele lahenduse ning saad endale parima köögimööbli. Aruta meiega oma köögi mõõte, soove ja võimalusi ning teeme Sulle kvaliteetse ja isikupärase, teisisõnu Sinu unistuste köögi.
Edukas Eesti ettevõte
2020 | AA reiting
Edukas Eesti ettevõte
2019 | AAA reiting
Edukas Eesti ettevõte
2018 | AA reiting
Äripäeva TOP ettevõte
2018
Äripäeva TOP ettevõte
2019
Äripäeva TOP ettevõte
2020
Gasellfirma
2021
Gasellfirma
2020
Gasell ettevõte
2017
Koostööpartner